Svečių knyga

Lankytojų komentarai

Gintarė Ašembergaitė
Vienas iš tikėjimo įkvėpėjų. Ačiū, puslapis puikus!
Danutė Kriščiūnienė
Tiesiog nuostabus puslapis! Džiugu, kad turime tokį puslapį, kuriame galime vis daugiau ir daugiau sužinoti apie kun. A.Lipniūną, padėkoti žmonėms, aukojantiems savo gyvenimą, kad kun. A.Lipniūnas kuo greičiau būtų paskelbtas šventuoju. Esame be galo dėkingi lenkei istorikei Elžbietai Grott už didžiulį indėlį, siekiant surinkti tikrus ir autentiškus faktus, liudijančius kun. A.Lipniūno šventumą, Panevėžio Švenčiausios Trejybės vik. bažn. t. lic. Vitalijui Kodžiui, kun. A.Lipniūno beatifikacinės bylos postulatoriui už begalinį atsidavimą kun. A. Lipniūno beatifikacijos byloje. Ypatingai dėkojame Panevėžio vyskupui emeritui Jonui Kauneckui už kun. A.Lipniūno nuolatinį atminimo garsinimą. Norime, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie kankinį kun. A.Lipniūną, patirtas jo begalines kančias, norą padėti kitiems. Tad nuoširdžioje maldoje prašykime jo užtarimo ir tai, kad ši beatifikacijos byla būtų išgirsta ir žmonių, ir Dievo…
Linas Simonaitis
Jūsų puslapiai labai padėjo susipažinti su kun. Lipniūno biografija. Dabar galėsiu geriau paaiškinti savo dukrelei (ateitininkei)!
Gabrielius Satkauskas
Puikus puslapis!Ačiū!
Vilma Bucinskiene
Džiaugiuosi, kad sųnus mokosi tokioje mokykloje, kurioje yra puoselėjama kunigo Alfonso Lipniūno dvasia..Aciū mokytojai Vidai Gaušienei, kurios dėka ir tėveliai turi galimybę plačiau susipažinti su šia asmenybe. Dėkojame..
Gražina
Nuostabus senų prisiminimų puslapis...Man gerb. kun. Lipniūnas yra žmogus, kurį labai gerbiu. Dėl jo nepaprasto gyvenimo, aukoto kitiems, dėl tvirtybės tokiame gležname kūne, kurios gali pavydėti pasaulio stiprieji. Ir dėl to, kad bendrose mokyklinėse nuotraukose šalia Jo matau savo Tėvą, kuris pasiliko blankioje atmintyje, nes mirė man dar mažai esant. AČIŪ PUSLAPIO KŪRĖJAMS.
Odetė Abromavičiūtė
Informuojame apie sukurtą papildomą nuordą socialiniame tinkle FACEBOOK: https://www.facebook.com/pages/In-Memoriam-Prof-kunAlfonsas-Lipniūnas/365246946831345
Vitalija
Dažnai lankau šį psl.Ypač nuotraukas.Ieškau savo kraujo lašelių.Močiutė daug pasakodavo apie kunigą Alfonsą.
Algina
Įdomu sakityti apie savo krašto žmones ir tokį garsų kunigą.
NVO "Kultūros artelė"
Informuojame, kad dalį informacijos galite surasti ir mūsų interneto svetainėje prie projekto "In Memoriam 2005" www.cultureartfact.org/index.php?tid=3&sid=107 Primename, kad mes labai laukiame jūsų pasakojimų, gyvų prisiminimų, isrorijų apie kankinį, kun. Alfonsą Lipniūną.
Dėl beatifikacijos bylos
Gerbiamieji, daugelis jūsų domisi beatifikacijos bylos eiga, todėl informuojame, kad ji bus netrukus pradėta kun. generalvikaro Roberto PUKENIO pastangomis. Siunčiame jo el. pašto adresą: rev.pukenis@takas.lt ir esant skubiam reikalui, jis atsakys į Jums rūpimus klausimus. Pagarbiai, svetaines kūrėjai.
Excel
Man patinka jusu psl
Giedre
Labai geras puslapis, tik noretusi daugiau informacijos apie beatifikacijos proceso eiga. Kada jį paskelbs palaimintuoju ? Ar vyksta koks judejimas sia linkme?
Robertas
Ačiū, nuostabus puslapis - jei apie visus Lietuvos šventuosius tokios svetainės būtų. Teatlygina jums Viešpats šimteriopomis malonėmis.
momo
jega sitas :)
Strakse
Labai geras puslapis. Kaip zinau jis tuoj taps palaimintuoju. Net nemaniau, kad yra toks puslapis. Aciu puslapio kūrėjams, kad sukūdė puslapą kuris atmena tokį žmogų kaip A. Lipniūnas.
Audronė
Šaunuoliai, kad sukūrėt tokį tinklapį. kada nors A. Lipniūnas bus paskelbtas bent palaimintuoju.
Muhamedui
Gerbiamas Muhamedai,jusu prasymu rekomenduota nuoroda ideta. Maloniai prasome informuoti ir apie savo veikla ir ateityje :)
MUHAMEDAS
Laba diena, Gaila, bet nuorodose nėra Panevėžio krašto ateitinikų tinklalapio http://pka.ateitis.lt Renginio akimirkas įdėjom, skirtus a.a.ateitininkui Lipniūnui, tačiau gerb. moderatorio tas nedomina.
busimas kunigas
Brangieji, Labai idomu ir gera jog prisimename sita zmogu,wisiems cia parasiusiems didelis aciu...
Studentas
Man labai patiko skulptoriaus Kestucio Krasausko kurybinis sprendimas. Pasvalieciai tutbut dziaugiasi turedami toki menininka-skulptoriu savo rajone. Aciu jam, kad papuose musu miesta.
Busimas kunigas
Na sveiki zmones,ziurekit noreciau isteigti cia Lipniuno gerbeju kluba...Bukit geri ir neatsisakykit....TIk va parasykit savo varda,pavarde,jei norit amziu...Parodykim jog ir zmogus nors ir numires buna garbingas ir geras koks Jis ir yra...Tai nepasidiziuokit ir uzsirasykit i mano kluba.Taj viso gero lauksiu jusu aprasymu....
-
Įkvepianti asmenybė. Gerai, kad yra toks tinklapis. Tobulėkit ir džiuginkit mus
Giedrė
Geras tinklapis. Tik norėčiau, kad ir kitas knygas apie A. Lipniūną būtų galima perskaityti parsisiuntus Internetu, o ne tik tą vieną.
OA
Mieli bičiuliai, Giminių ir artimųjų vardu, nuoširdžiai dėkojame Jums visiems už šiltus žodžius, nepaprastai gausius visų apsilankymus minėjimuose... Džiugu, kad žingeidumo versmė, besiliejantis jaunatviškas entuziazmas bei pastangos,susilauke gražaus įvertinimo. Tai tik pradžia, todėl raginame visus kurti ir puoselėti šį tiklalapį drauge. Siųskite p. Pauliui viską, ką surasite savo prosenelių, senelių komodose... Kun. A.Lipniūno šviesa, optimizmas ir energija bei jo charizmatika - priklauso mums visiems ir ją manau, vis dar galime pajusti vos prisilietę prie gyvenimo puslapių... Būkime geresni, būkime mylimi ir mokantys mylėti.
-
Mano 91 metu tevelis Edvardas Ramanauskas, gyv. Dapsioniu k., Sidabravo sen., Radviliskio r. labai daznai prisimena kun A.Lipniuna, kuris lankydavo juos, pavasarininkus, Dapsioniuose. Yra puiki nuotrauka, kur kun. A.Lipniunas nusifotografaves, apsuptas to kaimo pavasarininku. Visu veidai tokie sviesus, zvilgsniai atviri, sveikas dvasiskai ir fiziskai prieskario Lietuvos kaimo jaunimas.
Irena
Nustebau, labai apsidziaugiau, radusi toki puiku internetini puslapi apie kuniga A.Lipniuna. Pritariu nuomonei, jog tokiu puslapiu apie iskilias Lietuvos asmenybes turetu buti daugiau. Ieskojau daugiau medziagos internete ir apie vyskupa K.Paltaroka, kuris kun.A.Lipniuna globojo ir renge sau pamainai. Deja, apie vyskupa tokio ishsamaus puslapio neradau. Dekoju tad sio puslapio autoriui uz nuosirdu darba.
busimas kunigas
Nuostabus puslapis.Kadangi domiuosi A.Lipniuno istorija si puslapi malonu paskaityti.Kadangi Lipniunui sukanka 100 metu, baznycioje mes ji paminejome.Mokykloje, minejimas vyko skaitant Kun.Lipniuno dienorasti.Vos nesusigraudinau kai pagalvoji kiek sis Zmogus iskentes.Noreciau jog ji paskelbtu sventuoju.Tai butu nuostabu.As dziaugdziaus.Jei kas palaiko mano minti prasau cia parasyti!!!!!!!! Is anksto dekoju.....Aciu. Tikiuosi ir dziaugiosi nuostabiuoju kunigu ALFONSU LIPNIUNU...
stasys
Labai išsamiai pateikta informacija apie kun.Lipniūną,geros, ne tik nuotraukos ,bet ir tekstai.Šis puslapis prilygsta gerai autobiografiniai knygai.Daugiau tokių puslapių , apie iškilias Lietuvos asmenybes.
Monika
Nuostabiai ir tiksliai nupasakotas Lipniūno gyvenimas. Visa reikalinga informacija. Puikios nuotraukos. Labai šauni ideja sukurti puslapį tokiam iškiliam žmogui...
PETRAS
Nuoširdus ačiū mano bičiuliams,sumaniusiems atkreipti visuomenės dėmesį į kun. Alfonsą Lipniūną naudojant interneto svetainę.Lai sklinda žinia po visą pasaulį apie šią iškilią asmenybę,tegu jo gyvenimas ir nuveikti darbai būna pavyzdžiu visiems LIETUVOS žmonėms.
Kestutis Mikalonis
Labai idomus puslapis
Kun. Marco Mikalonis
Labai gera puslapi!!!